Loyalty Society Members

Alphia Abdikeeva (Russian Federation, LEGS '00)
Ana Aguilar (Mexico, LEGS '06)
Bojan Aleksov (Serbia, HIST '99)
Elitsa Andreeva (Bulgaria, SEES '99)    
Tomas Andriuskevicius (Lithuania, ECON '98)
Meri Baghdasaryan (Armenia, LEGS '15)
Bernadett Ball (Canada/Hungary, GENS '07)
Paul Benjamin (UK, IRES '97)
Ljiljana Biukovic (Canada, LEGS '94)
Csaba Boldis (Romania, ECON '95)
Dario Borkovic (Croatia, IRES '01)
Olena Borysova (Ukraine, ENVS '93)
Serghei Botezatu (Moldova, ECON '94)
Radana Brabnikova (Czech Republic, LEGS '04)
Mark Minh Bui (Vietnam, SPP '17)
Jaroslav Burger (Czech Republic, ENVS '92)
Katerina Burgerova (Czech Republic, ENVS '92)
Florent Chauvin (France, ECON '11)
Jerzy Celichowski (Hungary, IRES '98)
Marina Cernov (Moldova, ECON '10)
Daniel Chamberlain (USA, POLS '03)
Olga Chernishova (Russian Federation, LEGS '94)
Mihai Copaciu (Romania, ECON '04)    
Yazmin Morlet Corti (Mexico, POLS '13)
Dominic Dougherty (USA, INTR '17)
Vojin Draskoci (Serbia, LEGS '06)
Orhideja Skale Druzak (Croatia, LEGS '15)
Katherine J. Evans (USA, POLS '09)
Brian Fabo (Slovakia, POLS '12)
Marek Follrich (Slovakia, LEGS '12)
Zacharia Falconer-Stout (USA, IRES '09)
Anna Firsova (Russian Federation, ENVS '03)    
Zorana Gajic (Serbia, POLS '97)
Nino Gogoladze (Georgia, IRES '04)
Nena Grceva (Macedonia, GENS '05)   
Gerald Gugerty (USA, IRES '11)
Ana Gurau (Moldova, DPP '11)
Shota Gvaramadze (Georgia, ECON '12)
Gabor Heves (Hungary, ENVS '97)
Tibor Hledik (Czech Republic, ECON '94)
Jiri Huml (Czech Republic, ECON '92)
Valentina Radisavljevic Huszar (Serbia, LEGS '13)
Christopher Huszar (USA, POLS '13)
Valentina Radisavljevic Huszar (Serbia, LEGS '13)
Nevena Ivanovic (Serbia, GENS '99)
Julia Iwinska (Poland, DPP '10)
Ana Izvorska (Bulgaria, NATI '05)
Emilia Jamroziak (Poland, MEDS '97)
Peter Jedinak (Slovakia, LEGS '06)
Rustis Kamuntavicius (Lithuania, HIST '98)
Anna Kanshieva (Russian Federation, ENVS '04)
Damir Karbic (Croatia, MEDS '94)
Peter Katuscak (Slovakia, ECON '98)
Marijus Kersys (Lithuania, ECON '01)    
Filip Kijowski (Poland, LEGS '08)
Caitlin Killmer (USA, IRES '11)
Mara Kimmel (USA, ENVS '16)
Margarita Klochkova (Russian Federation, POLS '10)
Magdalena Koleva (Bulgaria, IRES '02)
Andris Kotans (Latvia, ECON '05)
Kazmer Kovacs (Romania, ARTH '92)
Juhan Kreem (Estonia, MEDS '94)
Anna Krozser (Hungary, IR '12)          
Svetlana Kulikova (Kyrgyzstan, POLS '95)
Matej Kurian (Slovakia, POLS '09)
Biljana Lalic (Croatia, NATI '16)
Suzana Lecek (Croatia, HIST '94)
Marta Lejkowski (Poland, ENVS '99)
Aari Lemmik (Estonia, IRES '99)
Juhani Lemmik (Estonia, POLS '99)
Jakub Leps (Czech Republic, POLS '98)
Camelia Lungu (Romania, SOCI '98)
Oleh Lychkovskyy (Ukraine, BUSI '06)
Lubomir Majercik (Czech Republic, LEGS '05)
Matjaz Malgaj (Slovenia, LEGS '98)
Boriana Marinova-Zuber (Bulgaria, IRES '95)
Anna Markina (Estonia, SOCI '02)
Mikhail Medalie (Russian Federation, ENVS '94)
Janos Meszaros (Hungary, BUSI '16)
Dane Miller (USA, HIME '17)
Sanela Muharemovic (Bosnia and Herzegovina, POLS '15)
Anton Nakov (Bulgaria, ECON '00)     
Mihaela Neagu (Romania, ECON '08)
Sarah Nedolast (USA, IRES '98) 
Jahor Novikau (Belarus, IRES '98)
Anna Osinska Cocker (Poland, LEGS '05)
Sara Pendjer (Serbia, LEGS '16)
Krisztina Perlaky-Toth (Hungary, ECON '15)
Olena Podolian (Ukraine, POLS '07)
Katarina Poliakova (Slovakia, LEGS '10)
Corina Popescu (Romania, ECON '93)
Igor Prochazka (Croatia, SEES '00)
Elena Prohnitchi (Moldova, POLS '06)    
Evgueni Rarov (Russian Federation, POLS '96)
Daiva Repeckaite (Lithuania, SOCL '08)
Nina Rozhanovskaya (Russian Federation, POLS '07)
Boryana Sabeva (Bulgaria, LEGS '00)
Hristo Sabev (Bulgaria, ENVS '00)
Zlatko Samardziev (Macedonia, ENVS '02)
Judit Sandor (Hungary, LEGS '93)
Olga Serebryanaya (Russian Federation, POLS '98)
Daniyar Serikov (Kazakhstan, IRES '04)
Xenia Shevnina (Russian Federation, POLS '04)
Artem Shostaj (Ukraine, ECON '11)
Martin Šik (Czech Republic, DPP '11)
Lea Simokovic (Croatia, LEGS '09)
Andras Sipos (Hungary, HIST '92)
Tomas Sivak (Slovakia, ECON '13)
Maria Smozhenkova (Russian Federation, BUSI '08)
Ralica Starcheva (Bulagia, ECON '06)
Corina Stetiu Jump (Romania, ENVS '91)
Mihai Stoian (Romania, BUSI '09)
Yevgeniy Stotyka (Ukraine, ECON '03)    
Jiri Svarc (Czech Republic, IRES '98)
Bence Szasz (Hungary, ECON '06)
Renata Tamasi-Irsai (Hungary, BUSI '08)
Vladimir Todorakov (Bulgaria, POLS '05)
Ruxandra Trandafoiu (Romania/UK, NATI '99)
Austeja Trinkunaite (Lithuania, POLS '11)
Maria Trofimova (Russian Federation, GENS '01)
Alexey Tyazhov (Russian Federation, IRES '06)
Giel Verbeeck (Netherlands, ECON '97)
Andrija Visic (Croatia, SPP '15)
Ilya Yablokov (Russian Federation, NATI '09)
Yana Zabanova (Russian Federation, IRES '07)
Mikolaj Zaleski (Poland, LEGS '02)
Piotr Zubin (Poland, IRES '06)