Loyalty Society Members

Alphia Abdikeeva (Russian Federation, LEGS '00)
Ana Aguilar (Mexico, LEGS '06)
Bojan Aleksov (Serbia, HIST '99)
Elitsa Andreeva (Bulgaria, SEES '99)    
Tomas Andriuskevicius (Lithuania, ECON '98)
Marina Arabidze (Georgia, ENVS '08)
Hanna Asipovich (Belarus, POLS '05)
Radu Atanasiu (Romania, BUSI '11)
Ioana Atasiei (Romania, LEGS '04)
Linda Austere (Latvia, DPP '07)
Meri Baghdasaryan (Armenia, LEGS '15)
Bernadett Ball (Canada/Hungary, GENS '07)
Gergo Batiz (Hungary, ECON '16)
Paul Benjamin (UK, IRES '97)
Ljiljana Biukovic (Canada, LEGS '94)
Peter Bokody (Hungary, MEDS '06)
Csaba Boldis (Romania, ECON '95)
Angelita Bombarda (Philippines, SPP '18)
Dario Borkovic (Croatia, IRES '01)
Olena Borysova (Ukraine, ENVS '93)
Vaida Bostadløkken (Lithuania, ECON '08)
Serghei Botezatu (Moldova, ECON '94)
Radana Brabnikova (Czech Republic, LEGS '04)
Mark Minh Bui (Vietnam, SPP '17)
Borislav Buljic (Bosnia and Herzegovina, NATI '16)
Jaroslav Burger (Czech Republic, ENVS '92)
Katerina Burgerova (Czech Republic, ENVS '92)
Stefan Catrina (Romania, ECON '15)
Florent Chauvin (France, ECON '11)
Jerzy Celichowski (Hungary, IRES '98)
Marina Cernov (Moldova, ECON '10)
Daniel Chamberlain (USA, POLS '03)
Shaua Fui Chen (Malaysia, SPP '18)
Olga Chernishova (Russian Federation, LEGS '94)
Mihai Copaciu (Romania, ECON '04)    
Yazmin Morlet Corti (Mexico, POLS '13)
Asel Doranova (Kygyzstan, ENVS '00)
Dominic Dougherty (USA, INTR '17)
Vojin Draskoci (Serbia, LEGS '06)
Orhideja Skale Druzak (Croatia, LEGS '15)
Dmitry Endovitskiy (Russian Federation, ECON '06)
Katherine J. Evans (USA, POLS '09)
Brian Fabo (Slovakia, POLS '12)
Marek Follrich (Slovakia, LEGS '12)
Zacharia Falconer-Stout (USA, IRES '09)
Anna Firsova (Russian Federation, ENVS '03)    
Zorana Gajic (Serbia, POLS '97)
Anna Giedrys (Poland, IRES '97) 
Madalina Gligor (Romania, IRES '06)
Nino Gogoladze (Georgia, IRES '04)
Nena Grceva (Macedonia, GENS '05)   
Gerald Gugerty (USA, IRES '11)
Jennet Gummadova (Turkmenistan, ENVS '98)
Ana Gurau (Moldova, DPP '11)
Shota Gvaramadze (Georgia, ECON '12)
Emoke Gyorfi (Romania, ECON '10)
Gabor Heves (Hungary, ENVS '97)
Tibor Hledik (Czech Republic, ECON '94)
Hristo Hristov (Bulgaria, POLS '07)
Jiri Huml (Czech Republic, ECON '92)
Valentina Radisavljevic Huszar (Serbia, LEGS '13)
Christopher Huszar (USA, POLS '13)
Valentina Radisavljevic Huszar (Serbia, LEGS '13)
Nevena Ivanovic (Serbia, GENS '99)
Julia Iwinska (Poland, DPP '10)
Ana Izvorska (Bulgaria, NATI '05)
Emilia Jamroziak (Poland, MEDS '97)
Peter Jedinak (Slovakia, LEGS '06)
Rustis Kamuntavicius (Lithuania, HIST '98)
Anna Kanshieva (Russian Federation, ENVS '04)
Damir Karbic (Croatia, MEDS '94)
Peter Katuscak (Slovakia, ECON '98)
Marijus Kersys (Lithuania, ECON '01) 
Nurangiz Khodzharova (Russian Federation, IRES '08)    
Filip Kijowski (Poland, LEGS '08)
Caitlin Killmer (USA, IRES '11)
Mara Kimmel (USA, ENVS '16)
Margarita Klochkova (Russian Federation, POLS '10)
Magdalena Koleva (Bulgaria, IRES '02)
Andris Kotans (Latvia, ECON '05)
Kazmer Kovacs (Romania, ARTH '92)
Aaron Korenewsky (USA, NATI '15; SPP '16)
Attila Korpos (Romania, ECON '99)
Juhan Kreem (Estonia, MEDS '94)
Gerhard Kress (Germany, IRES '98)
Anna Krozser (Hungary, IR '12)          
Svetlana Kulikova (Kyrgyzstan, POLS '95)
Matej Kurian (Slovakia, POLS '09)
Biljana Lalic (Croatia, NATI '16)
Suzana Lecek (Croatia, HIST '94)
Marta Lejkowski (Poland, ENVS '99)
Aari Lemmik (Estonia, IRES '99)
Juhani Lemmik (Estonia, POLS '99)
Jakub Leps (Czech Republic, POLS '98)
Camelia Lungu (Romania, SOCI '98)
Oleh Lychkovskyy (Ukraine, BUSI '06)
Lubomir Majercik (Czech Republic, LEGS '05)
Matjaz Malgaj (Slovenia, LEGS '98)
Boriana Marinova-Zuber (Bulgaria, IRES '95)
Anna Markina (Estonia, SOCI '02)
Tatyana Matiyasevich (Russian Federation, ECON '93)
Mikhail Medalie (Russian Federation, ENVS '94)
Rashad Mehbaliyev (Azerbaijan, ECON '11)
Albert Mehmeti (Macedonia, ECON '14) 
Janos Meszaros (Hungary, BUSI '16)
Sergey Mikhalovsky (United Kingdom, ENVS '93)
Dane Miller (USA, HIME '17)
Nicolas Mirabaud (Switzerland, BUSI '08)
Sanela Muharemovic (Bosnia and Herzegovina, POLS '15)
Anton Nakov (Bulgaria, ECON '00)     
Mihaela Neagu (Romania, ECON '08)
Sarah Nedolast (USA, IRES '98)
Kiril Nestorovski (Macedonia, IRES '06) 
Jahor Novikau (Belarus, IRES '98)
Vit Novotny (Czech Repubic, IRES '94)
Ana Nutu (Romania, DPP '08)
Anna Osinska Cocker (Poland, LEGS '05)
Maria Pakucs (Romania, MEDS '97)
Sara Pendjer (Serbia, LEGS '16)
Aaron Perry (USA, ENVS '14)
Krisztina Perlaky-Toth (Hungary, ECON '15)
Kerstin Pilt (Estonia, LEGS '97) 
Olena Podolian (Ukraine, POLS '07)
Katarina Poliakova (Slovakia, LEGS '10)
Corina Popescu (Romania, ECON '93)
Nemanja Predojevic (Serbia, ECBS '18)  
Felicia Pricop (Moldova, ECON '97)
Igor Prochazka (Croatia, SEES '00)
Elena Prohnitchi (Moldova, POLS '06)    
Evgeniya Egupova (Russian Federation, POLS '08)
Evgueni Rarov (Russian Federation, POLS '96)
Daiva Repeckaite (Lithuania, SOCL '08)
Nina Rozhanovskaya (Russian Federation, POLS '07)
Elena Ryabova (Kyrgyzstan, POLS '02)
Boryana Sabeva (Bulgaria, LEGS '00)
Hristo Sabev (Bulgaria, ENVS '00)
Svetoslav Salkin (Bulgaria, POLS '01)
Zlatko Samardziev (Macedonia, ENVS '02)
Judit Sandor (Hungary, LEGS '93)
Olga Serebryanaya (Russian Federation, POLS '98)
Daniyar Serikov (Kazakhstan, IRES '04)
Iakov Shchukin (Russian Federation, POLS '98)
Xenia Shevnina (Russian Federation, POLS '04)
Artem Shostaj (Ukraine, ECON '11)
Martin Šik (Czech Republic, DPP '11)
Ondrej Simek (Czech Republic, IRES '97)  
Lea Simokovic (Croatia, LEGS '09)
Andras Sipos (Hungary, HIST '92)
Tomas Sivak (Slovakia, ECON '13)
Emma Sjokvist (Sweden, SPP '17)
Maria Smozhenkova (Russian Federation, BUSI '08)
Ralica Starcheva (Bulagia, ECON '06)
Corina Stetiu Jump (Romania, ENVS '91)
Mihai Stoian (Romania, BUSI '09)
Yevgeniy Stotyka (Ukraine, ECON '03)
Martin Suster (Slovakia, ECON '98)    
Jiri Svarc (Czech Republic, IRES '98)
Bence Szasz (Hungary, ECON '06)
Marton Szegedi (Hungary, LEGS '18)
Rita Szudoczky (Hungary, LEGS '01)
Renata Tamasi-Irsai (Hungary, BUSI '08)
Kristaps Tamuzs (Latvia, LEGS '03)
Vladimir Todorakov (Bulgaria, POLS '05)
Ruxandra Trandafoiu (Romania/UK, NATI '99)
Austeja Trinkunaite (Lithuania, POLS '11)
Maria Trofimova (Russian Federation, GENS '01)
Alexey Tyazhov (Russian Federation, IRES '06)
Rada Tzaneva (Bulgaria, SEES '99)
Sorina Vaju (Romania, ECON '04)
Giel Verbeeck (Netherlands, ECON '97)
Andrija Visic (Croatia, SPP '15)
Ioan Voicu (Romania, RETS '98)
Ilya Yablokov (Russian Federation, NATI '09)
Yana Zabanova (Russian Federation, IRES '07)
Mikolaj Zaleski (Poland, LEGS '02)
Olga Zelinska (Ukraine, DPP '08)
Piotr Zubin (Poland, IRES '06)